Zestaw SILFRA MX 1 - słuchawka prysznicowa + Follow Me + przelew wannowy z wypływem kaskadowym Silfra D6 Zobacz większe

Komplet drenażowy Follow Me SILFRA MX 1

Produkt dostępny

MX 1

2 lata

Na komplet drenażowy Follow me składa się: wąż drenażowy Follow me+ przelew wannowy kod D6 oraz słuchawka natryskowa. Wąż drenażowy stosowany jest do baterii wannowych 3-4 otworowych montowanych na półce przy wannie lub na rancie wanny. Odprowadza nadmiar wody. Świetne rozwiązanie przy małych dzieciach.Bateria wannowa nie wymaga posiadania wylewki!

Więcej szczegółów

Opis produktu

System Follow me służy do odprowadzenia nadmiaru wody przy słuchawce natryskowej. Specjalny "ślimak" odprowadza wodę przez rurkę drenażową, która podpięta jest do odpływu wannowego. Przelew wannowy D6 służy do napełniana wanny przez korek. Bardzo dobrze wykonany produkt, wypływ o ciekawym kaskadowym kształcie. Ostatni element to słuchawka natryskowa o prostych kształtach, cała wykonana z Abs. 

Świetnym rozwiązaniem jest przelew wannowy D6,który napełnia wannę wtedy można zastosować baterię wannową bez wylewki typu seria NET Eurorama kod 145245SB

Producent Silfra to jeden z najbardziej znanych we Włoszech producentów baterii czasowych,  elektronicznych ,przelewów wannowych oraz spustów brodzikowych i korków typu klik.

4 innych produktów w tej samej kategorii: